CRT06F7E2613
TME
CRT06F7E2613 RSS 0.01 0.01 x 45000
MPN:
CRT06F7E2613
Minimalne zamówienie:
45 000 szt.
Producent:
VIKING
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.38% (05.05.2026)
Poprzednia cena:
0.01
Rezystor: thick film; 1206; 261kΩ; 250mW; ±1%; CRT; -55÷155°C; 2A