PBM-02/24V
Wekton
PBM-02/24V RSS 138.99 138.99 113.00 + VAT
  • Zgodny z RoHS
Kod:
PBM-02/24V
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 5+ 10+
Przekaźnik bistabilny DIN SPST-NO 16A 250V Cewka 24V