Kondensator ceramiczny Murata GCM21BC7YA225KE02K 2.20 µF 35 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GCM21BC7YA225KE02K 2.20 µF 35 V 1 szt. RSS 1.10 1.10 0.89 + VAT
MPN:
GCM21BC7YA225KE02K
Kod:
Ostatnio widziany:
MLCC 0805 (2,0 x 1,25 x 1,25 mm) 2,2 uF 35 V X7S (EIA) ±10% (K) AEC-Q200