Kondensator ceramiczny Murata GRM188Z71A475ME15D 4.70 µF 10 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GRM188Z71A475ME15D 4.70 µF 10 V 1 szt. RSS 0.44 0.44 0.36 + VAT
MPN:
GRM188Z71A475ME15D
Kod:
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
MLCC 0603 (1,6 x 0,8 x 0,8 mm) 4,7uF 10V X7R (EIA) ±20% (M)