Kondensator ceramiczny Murata GRM21BR6YA106ME43L 10.00 µF 35 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GRM21BR6YA106ME43L 10.00 µF 35 V 1 szt. RSS 0.77 0.77 0.63 + VAT
MPN:
GRM21BR6YA106ME43L
Ostatnio widziany:
MLCC 0805 (2,0 x 1,25 x 1,25 mm) 10uF 35V X5R (EIA) ±20% (M)