Kondensator ceramiczny Murata GRM185R61E105KA12D 1.00 µF 25 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GRM185R61E105KA12D 1.00 µF 25 V 1 szt. RSS 0.36 0.36 0.29 + VAT
MPN:
GRM185R61E105KA12D
Kod:
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
MLCC 0603 (1,6 x 0,8 x 0,5 mm) 1 uF 25 V X5R (EIA) ±10% (K)