Kondensator ceramiczny Murata GRM1555C1H6R5CA01J 6.50 pF 50 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GRM1555C1H6R5CA01J 6.50 pF 50 V 1 szt. RSS 0.03 0.03 0.02 + VAT
MPN:
GRM1555C1H6R5CA01J
Kod:
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
MLCC 0402 (1,0 x 0,5 x 0,5 mm) 6,5 pF 50 V C0G (EIA) ±0,25 pF (C)