Kondensator ceramiczny Murata GRM033R60J225ME14J 2.20 µF 6.3 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GRM033R60J225ME14J 2.20 µF 6.3 V 1 szt. RSS 0.09 0.09 0.07 + VAT
MPN:
GRM033R60J225ME14J
Kod:
Ostatnio widziany:
MLCC 0201 (0,6 x 0,3 x 0,3 mm) 2,2 uF 6,3 V X5R (EIA) ±20% (M)