Kondensator ceramiczny Murata GRM022C71A332KE19L 3.30 nF 10 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GRM022C71A332KE19L 3.30 nF 10 V 1 szt. RSS 0.03 0.03 0.02 + VAT
MPN:
GRM022C71A332KE19L
Kod:
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
MLCC 01005 (0,4 x 0,2 x 0,2 mm) 3,3 nF 10 V X7S (EIA) ±10% (K)