VLS3015CX-680M-H - Elementy
Maritex
RSS 1.11 1.11 x 2000
MPN:
VLS3015CX-680M-H
Kod:
bd55d9
Minimalne zamówienie:
2 000 szt.
Producent:
TDK
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 6000+
Cewki indukcyjne SMD; VLS3015CX-680M-H; TDK; 68 µH; 1 MHz; 2.256 ?; 3 mm