FQB19N20LTM - Elementy
Maritex
RSS 15.24 15.24 12.39 + VAT
MPN:
FQB19N20LTM
Kod:
b833a4
Producent:
ON SEMICONDUCTOR
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-30% (26.04.2026)
Poprzednia cena:
21.77
Ilość [ x szt]: 10+ 30+ 100+ 300+ 1000+
Tranzystory MOSFET; FQB19N20LTM; ON SEMICONDUCTOR; 200 V; 21 A; 20 V; 3.13 W