SPP20N60C3 - Elementy
Maritex
RSS 6.58 6.58 5.35 + VAT
MPN:
SPP20N60C3
Kod:
76e031
Producent:
Infineon
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-33% (26.04.2026)
Poprzednia cena:
9.77
Układy MOSFET; INFINEON; SPP20N60C3; 600 V; 20.7 A; 20 V; 156 W