ECWFJ70405J
TME
ECWFJ70405J RSS 5.71 5.71 x 100
MPN:
ECWFJ70405J
Minimalne zamówienie:
100 szt.
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.65% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
5.67
Kondensator: polipropylenowy; ECWFJ; 4uF; 700VDC; ±5%; 27,5mm