ECWFJ2J405K
TME
ECWFJ2J405K RSS 4.66 4.66 x 100
MPN:
ECWFJ2J405K
Minimalne zamówienie:
100 szt.
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.53% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
4.64
Kondensator: polipropylenowy; ECWFJ; 4uF; 630VDC; ±10%; 27,5mm