ECWFJ2J405JA
TME
ECWFJ2J405JA RSS 4.85 4.85 x 100
MPN:
ECWFJ2J405JA
Minimalne zamówienie:
100 szt.
Producent:
PANASONIC
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.51% (15.05.2026)
Poprzednia cena:
4.87
Kondensator: polipropylenowy; ECWFJ; 4uF; 630VDC; ±5%; 27,5mm