ECWFJ2J405KA
TME
ECWFJ2J405KA RSS 4.82 4.82 x 100
MPN:
ECWFJ2J405KA
Minimalne zamówienie:
100 szt.
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.77% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
4.78
Kondensator: polipropylenowy; ECWFJ; 4uF; 630VDC; ±10%; 27,5mm