FF200R12KT4 - Elementy
Maritex
RSS 305.41 305.41 248.30 + VAT
MPN:
FF200R12KT4
Kod:
95a8ee
Producent:
Infineon
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-15% (01.01.1970)
Poprzednia cena:
358.55
Ilość [ x szt]: 10+
Moduły IGBT; FF200R12KT4; INFINEON TECHNOLOGIES; 1.2 kV; 1.1 kW; 1.75 V; 10