SMBJ48A-TR - Elementy
Maritex
RSS 0.69 0.69 0.56 + VAT
MPN:
SMBJ48A-TR
Kod:
f7926d
Producent:
STMicroelectronics
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 10+ 30+ 100+ 300+
Diody TVS i ograniczniki ESD; SMBJ48A-TR; STMICROELECTRONICS; 48 V; 100 V; 53.3 V; 56.1 V