VLS252012HBX-4R7M-1 - Elementy
Maritex
RSS 0.87 0.87 0.71 + VAT
MPN:
VLS252012HBX-4R7M-1
Kod:
9c7c89
Producent:
TDK
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 10+ 25+ 100+ 250+ 1000+ 2000+ 4000+ 10000+
Cewki indukcyjne mocy – SMD; TDK; VLS252012HBX-4R7M-1; 4.7 µH; 240 mOhm; 1 MHz; 20 %