V48MLA1206NH - Elementy
Maritex
RSS 5.02 5.02 4.08 + VAT
MPN:
V48MLA1206NH
Kod:
695dd4
Producent:
LITTELFUSE
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Warystory; LITTELFUSE; V48MLA1206NH; 100 V; 48 V; Surface Mount; 350 pF