WR08X1601FTL - Elementy
Maritex
RSS 0.50 0.50 0.41 + VAT
MPN:
WR08X1601FTL
Kod:
ca3118
Producent:
WALSIN
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 10+ 100+ 250+ 500+ 1000+ 5000+
Rezystory grubowarstwowe – SMD; WALSIN; WR08X1601FTL; 1.6 kOhm; 1 %; 100 ppm/°C; 125 mW