WR06X823 JTL - Elementy
Maritex
RSS 0.01 0.01 0.01 + VAT
MPN:
WR06X823 JTL
Kod:
cb580e
Producent:
WALSIN
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Rezystory grubowarstwowe – SMD; WALSIN; WR06X823 JTL; 82 kOhm; 5 %; 100 ppm/°C; 100 mW