TK90S06N1L,LQ - Elementy
Maritex
RSS 3.90 3.90 3.17 + VAT
MPN:
TK90S06N1L,LQ
Kod:
42bf4c
Producent:
TOSHIBA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Układy MOSFET; TOSHIBA; TK90S06N1L, LQ; 60 V; 90 A; 10 V; 5.2 mOhm