SUP57N20-33-E3 - Elementy
Maritex
RSS 18.08 18.08 14.70 + VAT
MPN:
SUP57N20-33-E3
Kod:
ccaa6a
Producent:
VISHAY
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Układy MOSFET; VISHAY; SUP57N20-33-E3; 200 V; 57 A; 20 V; 3.75 W