SQJB60EP-T1_GE3 - Elementy
Maritex
RSS 4.95 4.95 4.02 + VAT
MPN:
SQJB60EP-T1_GE3
Kod:
6cb799
Producent:
VISHAY
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Układy MOSFET; VISHAY; SQJB60EP-T1_GE3; 60 V; 30 A; 20 V; 48 W