NLCV32T-100K-PFR - Elementy
Maritex
RSS 0.50 0.50 0.41 + VAT
MPN:
NLCV32T-100K-PFR
Kod:
ebe1ad
Producent:
TDK
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Cewki indukcyjne RF – SMD; TDK; NLCV32T-100K-PFR; 10 µH; 30 MHz; 2.52 MHz; Ferrite