NLCV25T-4R7M-EFR - Elementy
Maritex
RSS 0.52 0.52 0.42 + VAT
MPN:
NLCV25T-4R7M-EFR
Kod:
71ed1d
Producent:
TDK
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Cewki indukcyjne RF – SMD; TDK; NLCV25T-4R7M-EFR; 4.7 µH; 46 MHz; 7.96 MHz; Ferrite