NL453232T-102J-PF - Elementy
Maritex
RSS 0.98 0.98 0.80 + VAT
MPN:
NL453232T-102J-PF
Kod:
ce03f8
Producent:
TDK
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Cewki indukcyjne RF – SMD; TDK; NL453232T-102J-PF; 1 mH; 2.5 MHz; 252 kHz; Ferrite