MIC5504-1.8YM5-TR - Elementy
Maritex
MIC5504-1.8YM5-TR - Elementy RSS 0.60 0.60 0.49 + VAT
MPN:
MIC5504-1.8YM5-TR
Kod:
ef81c0
Ostatnio widziany:
Regulatory napięcia LDO; MICROCHIP; MIC5504-1.8YM5-TR; 1.8 V; 1; 300 mA; 160 mV