MIC29501-3.3WU - Elementy
Maritex
MIC29501-3.3WU - Elementy RSS 39.37 39.37 32.01 + VAT
MPN:
MIC29501-3.3WU
Kod:
644996
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 25+ 100+
Regulatory napięcia LDO; MICROCHIP; MIC29501-3.3WU; 3.3 V; 1; 5 A; 370 mV