LQP18MN12NG02D - Elementy
Maritex
RSS 0.92 0.92 0.75 + VAT
MPN:
LQP18MN12NG02D
Kod:
a93aa7
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Cewki indukcyjne RF – SMD; MURATA; LQP18MN12NG02D; 12 nH; 3 GHz; 500 MHz; Ferrite, Non-Magnetic