LQH43MN102K03L - Elementy
Maritex
RSS 1.37 1.37 1.11 + VAT
MPN:
LQH43MN102K03L
Kod:
7a5eda
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 10+ 50+ 100+ 200+ 500+ 1000+ 2000+ 2500+ 5000+
Cewki indukcyjne RF – SMD; MURATA; LQH43MN102K03L; 1 mH; 2 MHz; 1 kHz; Ferrite