LQH43MN102J03L - Elementy
Maritex
RSS 2.13 2.13 1.73 + VAT
MPN:
LQH43MN102J03L
Kod:
5496a3
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Cewki indukcyjne RF – SMD; MURATA; LQH43MN102J03L; 1 mH; 2 MHz; 1 kHz; Ferrite