LQH32CN100K53L - Elementy
Maritex
RSS 1.05 1.05 0.85 + VAT
MPN:
LQH32CN100K53L
Kod:
fd641d
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 10+ 25+ 50+ 100+ 250+ 1000+ 2000+ 4000+ 10000+
Cewki indukcyjne RF – SMD; MURATA; LQH32CN100K53L; 10 µH; 26 MHz; 1 MHz; Ferrite