HK10058N2J-T - Elementy
Maritex
RSS 0.06 0.06 0.05 + VAT
MPN:
HK10058N2J-T
Kod:
130eaf
Producent:
TAIYO YUDEN
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Cewki indukcyjne RF – SMD; TAIYO YUDEN; HK10058N2J-T; 8.2 nH; 3.6 GHz; 100 MHz; Ceramic, Ferrite