CLF7045NIT-151M-D - Elementy
Maritex
RSS 3.91 3.91 3.18 + VAT
MPN:
CLF7045NIT-151M-D
Kod:
eb2930
Producent:
TDK
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Cewki indukcyjne mocy – SMD; TDK; CLF7045NIT-151M-D; 150 µH; 520 mOhm; 100 kHz; 20 %