CLF10060NIT-680M-D - Elementy
Maritex
RSS 4.89 4.89 3.98 + VAT
MPN:
CLF10060NIT-680M-D
Kod:
b86c33
Producent:
TDK
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Cewki indukcyjne mocy – SMD; TDK; CLF10060NIT-680M-D; 68 µH; 109.2 mOhm; 10 mm