CDRH127/LDNP-101MC - Elementy
Maritex
RSS 4.49 4.49 3.65 + VAT
MPN:
CDRH127/LDNP-101MC
Kod:
dcdcde
Producent:
SUMIDA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 10+ 100+ 500+ 1000+
Cewki indukcyjne mocy – SMD; SUMIDA; CDRH127/LDNP-101MC; 100 µH; 151 mOhm; 100 kHz; 20 %