2920L125PR - Elementy
Maritex
RSS 2.58 2.58 2.10 + VAT
MPN:
2920L125PR
Kod:
186a2f
Producent:
LITTELFUSE
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 10+ 50+ 100+ 200+ 500+ 1000+ 2000+
Bezpieczniki resetowane – PPTC; LITTELFUSE; 2920L125PR; 1.25 A; 2.5 A; 40 A; 1.5 W