25LC1024T-I/SM - Elementy
Maritex
25LC1024T-I/SM - Elementy RSS 15.63 15.63 12.71 + VAT
MPN:
25LC1024T-I/SM
Kod:
8afc52
Producent:
MICROCHIP
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
EEPROM; MICROCHIP; 25LC1024T-I/SM; SPI, Serial; 2.5 V - 5.5 V; EEPROM; 10 MHz