15KPA75CA - Elementy
Maritex
15KPA75CA - Elementy RSS 42.59 42.59 34.63 + VAT
MPN:
15KPA75CA
Kod:
029e2c
Producent:
LITTELFUSE
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 10+ 800+
Diody ochronne ESD / diody TVS; LITTELFUSE; 15KPA75CA; 122 V; 123.8 A; 75 V; 83.8 V - 91.7 V