131L-1-A-12/1DR
TME
RSS 92.90 92.90 75.53 + VAT
MPN:
131L-1-A-12/1DR
Producent:
Pickering Electronics
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.35% (12.05.2026)
Poprzednia cena:
93.23
Ilość [ x szt]: 10+ 50+ 100+
Przekaźnik: kontaktronowy; SPST-NO; 12VDC; 10W; 250Ω; THT; 700mA