FP1012V3R120R-0
TME
RSS 6.61 6.61 x 250
MPN:
FP1012V3-R120-R
Kod:
FP1012V3R120R-0
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 1000+
Dławik: drutowy; SMD; 120nH; Ipracy: 84A; ±10%; 10x6mm; Isat: 116A