ECWFJ60405JA
TME
ECWFJ60405JA RSS 3.71 3.71 x 300
MPN:
ECWFJ60405JA
Minimalne zamówienie:
300 szt.
Ostatnio widziany:
Kondensator: polipropylenowy; ECWFJ; 4uF; 600VDC; ±5%; 27,5mm