ECWFJ60405J
TME
ECWFJ60405J RSS 3.62 3.62 x 300
MPN:
ECWFJ60405J
Minimalne zamówienie:
300 szt.
Ostatnio widziany:
Kondensator: polipropylenowy; ECWFJ; 4uF; 600VDC; ±5%; 27,5mm