ECWFJ70405JA
TME
ECWFJ70405JA RSS 5.84 5.84 x 100
MPN:
ECWFJ70405JA
Minimalne zamówienie:
100 szt.
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.42% (15.05.2026)
Poprzednia cena:
5.87
Kondensator: polipropylenowy; ECWFJ; 4uF; 700VDC; ±5%; 27,5mm