PS-NID100-15
Maritex
PS-NID100-15 RSS 62.63 62.63 50.92 + VAT
MPN:
NID100-15
Kod:
6d5c5e
Producent:
MEAN WELL
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 20+
Przetwornica DC/DC; 97.5W; 15V; 6.5A; 20-53VDC