PS-DPU01M-15
Maritex
PS-DPU01M-15 RSS 10.71 10.71 8.71 + VAT
MPN:
DPU01M-15
Kod:
46ba82
Ostatnio widziany:
Przetwornica DC/DC; 1W; 15V; 10.8-13.2V; 33mA