Zasilacz impulsowy, 102W, 8,5A, 12VDC GSM120A12-R7B
TIM SA
RSS
256.71
208.71 + VAT
- MPN:
- GSM120A12-R7B
- Kod:
- Producent:
- MEAN WELL
- ISBN:
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
Sugerowane produkty dla gsm120a12
Typ zasilacza: impulsowy Moc: 102W Napięcie wyjściowe: 12V DC Prąd wyjściowy maks.: 8,5A Sprawność: 88% Zabezpieczenie: przeciwprzeciążeniowe OPP, przeciwprzepięciowe OVP Rodzaj zasilacza: desktopowy,sieciowy Zastosowanie: aplikacje medyczne Tryby pracy: stałonapięciowy Temperatura pracy: -30...70°C Wymiary zewnętrzne: 167x67x35mm Wersja złącza: proste Rodzaj złącza wejściowego: IEC C14 Rodzaj złącza wyjściowego: KYCON KPPX-4P Zawartość zestawu: bez kabla zasilającego Zgodność z normą: Energy efficiency Level VI Producent: MEAN WELL