CRT01F7F7190
TME
CRT01F7F7190 RSS 0.00 0.00 x 195000
MPN:
CRT01F7F7190
Minimalne zamówienie:
195 000 szt.
Ostatnio widziany:
Rezystor: thick film; 0201; 719Ω; 50mW; ±1%; CRT; -55÷125°C; 500mA